DALŠÍ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Jedinečný byt 6+ 1 s terasou ze všech místností, orientovaný na tři světové strany a výhledem na Strahovský klášter a Pražský Hrad.
Byt je tvořen vstupní halou, obývacím pokojem, samostatnou jídelnou, samostatnou kuchyní, čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami s masážním sprchovým koutem a whirlpool vanou, samostatnou toaletou, úklidovou místností a technickou místností. Ve vstupní hale i obou chodbách jsou na míru zabudované úložné prostory. Zastřešená terasa lemující celý byt je přístupná ze všech místností a je orientována na tři světové strany – sever, východ i jih. K bytu jsou k dokoupení až tři parkovací stání v garáži a dva zděné sklepy. Bytový dům je novostavba z roku 2004 a zahrnuje i 24/7 střeženou recepci.
house

Typ majetku

Apartment
Podlahová plocha

Podlahová plocha

201 m²
Terasa

Terasa

52 m²
Parkovací stání

Parkovací stání

3
G – mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost

G
4 Ložnice
2 Koupelny
Store
Unfurnished
Terrace/balcony
Parking
Reception
Lift
Kitchen
Bus
Tram
Informace o lokalitě
Lukrativní část městské části Břevnov, Praze 6, dobře dostupná MHD i autem. V bezprostřední blízkosti se nachází plno kaváren a restaurací, supermarket nebo farmářské obchody, v pěší vzdálenosti jsou četná sportoviště, park Ladronka, Velké strahovské zahrady, nebo Obory Hvězda. Cesta do historického centra města trvá tramvají 15 minut, za necelých 10 minut je možné dojet ke stanici metra Hradčanská, autem se dá rychle dojet na letiště i projet Prahu přes tunelový komplex nebo vyjet ven z metropole po Pražském okruhu.
Upozorňujeme, že všechny vzdálenosti a míry jsou přibližné a umístění na mapě neodpovídá přesnému umístění nemovitosti.

Další nemovitosti

X
Formulář byl odeslán. Děkujeme.